Biznes

Jakie kryteria muszą spełniać regały przemysłowe?

Decydując się na produkty z tej kategorii warto uwzględnić kilka kluczowych czynników. Jakich?

Chcesz, aby regały przemysłowe były odpowiednio dopasowane do Twojej firmy? To jedna kwestia. Dodatkowo te konstrukcje powinny być funkcjonalne i zarazem wytrzymałe. Dzięki temu będą zatem bezpieczne. A to najważniejsza kwestia w tej sprawie. O bezpieczeństwo należy zadbać pod kątem siebie i swoich pracowników. Tak samo, jak przechowywanych produktów, samych konstrukcji oraz infrastruktury. Znajdującej się na przykład na terenie konkretnej hali produkcyjnej, czy magazynu. Nie da się ukryć, że regały przemysłowe są poddawane na co dzień rozmaitym obciążeniom. Czasami zbyt wysokim. A do takiej sytuacji nie powinno się dopuszczać. Na pewno regały przemysłowe są na co dzień bardzo mocno eksploatowane. W związku z tym nie można zdecydować się na produkty pierwsze z brzegu. Jak nie chcesz ryzykować, to wybierz regały przemysłowe od LTM. Na stronie internetowej https://www.ltm-regaly.pl/regaly-przemyslowe-jakie-musza-spelniac-kryteria/ znajduje się bardzo ciekawy artykuł, który powinien być przez Ciebie dokładnie przeczytany.

W jakich sytuacjach należy szczególnie zdecydować się na regały przemysłowe? Załóżmy, że wiesz, iż składowane towary mają sporą masę własną. W takich właśnie okolicznościach należy zdecydować się na regały przemysłowe. Kiedy to jeszcze będzie dobre rozwiązanie?

Chodzi o przedsiębiorstwa produkcyjne. Tak samo o firmy, które działają w przemyśle ciężkim, czy motoryzacyjnym. Kiedy jeszcze warto śmiało zdecydować się na regały przemysłowe? Chodzi o magazyny fabryk mebli oraz sklepów wielkopowierzchniowych. To będą również odpowiednie konstrukcje pod kątem zaplecza hurtowni budowlanych. Kiedy jeszcze? Biorąc pod uwagę magazyny rolnicze, producentów nawozów, czy chemii budowlanej itd. W czasie podejmowania wiążących decyzji zwracaj na pewno uwagę na parametry obciążeniowe. Kluczowe jest tutaj między innymi dopuszczalne obciążenie pola. Co ciekawe, może ono wynosić nawet 30 000 kilogramów. Niekiedy trzeba również pokusić się o obliczenia dotyczące obciążeń regałów. Aby po prostu zadbać o bezpieczeństwo. I to na rozmaitych płaszczyznach.

Nie powinno się zapominać również o normach. Wybierając regały przemysłowe warto zatem kupować takie konstrukcje, które spełniają normę PN-M-78320: 1978, normę PN-M-78321: 1988 oraz normę PN-M-78322: 1989. Obecnie coraz więcej osób zamawia te konstrukcje właśnie w LTM. To zaufana firma z Gdyni, która działa przy ulicy Sambora. Należy dodać do tego, że nie ma przeszkód, aby zdecydować się na sprawdzone regały przemysłowe. Od takich dostawców, jak DEXION oraz Jungheinrich. Są to pewne firmy, które gwarantują, że jakość konstrukcji (pod wieloma względami) będzie wyłącznie na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo eksperci z LTM zapewniają profesjonalne doradztwo. Warto zauważyć, że dzięki temu każdy zainteresowany klient zdecyduje się na stosowne regały przemysłowe pod kątem własnej firmy.